2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa aparatu SPOTFIRE wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem( drukarka, UPS) oraz zakup testów identyfikacyjnych SPOTFIRE R/ST panel na potrzeby Laboratorium Bakteriologicznego WS SP ZOZ w Nowej Soli.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa aparatu SPOTFIRE wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem oraz zakup testów identyfikacyjnych SPOTFIRE R/ST panel na potrzeby Laboratorium Bakteriologicznego WS SP ZOZ w Nowej Soli.
Interne Kennung: DZP-280-1-8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Dzierżawa aparatu SPOTFIRE wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem oraz zakup testów identyfikacyjnych SPOTFIRE R/ST panel na potrzeby Laboratorium Bakteriologicznego WS SP ZOZ w Nowej Soli.