358546-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Simulatoren – Rozbudowa systemu symulacji wirtualnej VBS
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemu symulacji wirtualnej VBS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu symulacji wirtualnej VBS. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia oraz proponowanymi postanowieniami umowy, które stanowią załącznik nr 2 do Zaproszenia.
Interne KennungWNP/578/ZWR/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungRozbudowa systemu symulacji wirtualnej VBS