358626-2026 - Ergebnis
Polen – Mikroskope – Dostawa mikroskopu stereoskopowego z kamerą dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mikroskopu stereoskopowego z kamerą dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu stereoskopowego z kamerą, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz przeszkolenie 2 pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi sprzętu. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38510000-3 (mikroskopy). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Biologii, Katedra Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki, ul. Wita Stwosza 59, 80-308 Gdańsk, pokój B308. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung141050-2026
Interne Kennung5B10.291.1.19.2026.MZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa mikroskopu stereoskopowego z kamerą dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego