2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.06.2025 r. do 31.12.2026 r. wynosi 11 830 godzin.
Interne Kennung: DSP.113.26.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001