See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy anestezjologów w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii w Klinice Chirurgii Naczyniowej oraz innych jednostkach Narodowego Instytutu Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42
Beschreibung: lekarzy anestezjologów
Interne Kennung: K.019.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: lekarze anestezjolodzy