358653-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen – ÚČOV povodňové škody 2024, část B – Stavítka na usazovacích a dosazovacích nádržích a na Čerpací stanici odpadních vod na přivaděči A
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚČOV povodňové škody 2024, část B – Stavítka na usazovacích a dosazovacích nádržích a na Čerpací stanici odpadních vod na přivaděči A
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je oprava 23 kusů stavítek na usazovacích a dosazovacích nádržích a na čerpací stanici odpadních vod na přivaděči A v areálu Ústřední čistírny odpadních vod v Ostravě – Přívoze včetně opravy provzdušňovacího žlabu dosazovacích nádrží a opravy kabelových chrániček usazovacích nádrží. Jedná se o opětovné zprovoznění Ústřední čistírny odpadních vod v Ostravě – Přívoze a tím odstranění stavu, kdy veškeré přitékající odpadní vody jsou vypouštěny bez řádného čištění do vodoteče.
Interne Kennung195/2024
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001