See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST MET EEN OPDRACHTNEMER PER PERCEEL VOOR VERZEKERINGEN EN AANVERWANTE DIENSTEN IN EEN SAMENGEVOEGDE OPDRACHT VAN DE AANBESTEDERS
Beschreibung: De gemeente As wenst hierbij als aankoopcentrale een raamovereenkomst af te sluiten met één begunstigde per perceel voor haar verzekeringsportefeuille, conform art.2,35° van de basiswet 17/6/2016, waarbij ze optreedt als aankoopcentrale met aanvullende aankoopactiviteiten tot en met de sluiting van de raamovereenkomst, zoals omschreven in art.2,6° van de basiswet van 17/6/2016 gelast met de aanvullende aankoopactiviteiten zoals omschreven in art.2,8° van voornoemde wet; en dit zowel in eigen naam als voor OCMW As. De huidige opdracht is een opdracht voor diensten (intellectuele dienstverlening) Hij valt onder de categorie 06A van de bijlage 2 van de wet van 17 juni 2016 en betreft: HERNIEUWING EN IN CONCURRENTIE STELLING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE EN AANVERWANTE DIENSTEN De aanbestedende overheden worden voor de plaatsing van deze opdracht bijgestaan door de VOF CARU (BE0540.777.770.), Torhoutsesteenweg 2A/502 te 8400 OOSTENDE, vertegenwoordigd door haar zaakvoerder, de heer Rudi CLAEYS, gedomicilieerd op hetzelfde adres. De opdracht voor verzekeringsdiensten is onderverdeeld in verschillende percelen en luiken zoals hierna informatief aangeduid en zoals ze later omschreven worden in het technisch dossier van het bestek. Deze uitsplitsing gebeurt om de economisch meest voordelige oplossing te bekomen, welke kan bestaan uit verderzetting van huidige verzekeringen of om beheersmatige facilitatie per perceel mogelijk te maken, waarbij de indeling in percelen aansluit bij de administratieve taakverdeling van het beheer ervan. De AO behoudt zich dan ook het recht voor de overheidsopdracht in zijn geheel of gedeeltelijk (zowel bepaalde percelen als bepaalde luiken) niet te gunnen en dit zonder dat dit enig recht op schadevergoeding voor de inschrijvers opent. De inschrijvers dienen op straffe van substantiële onregelmatigheid op een volledig perceel in te schrijven om een eenvormige communicatie en behandeling der dossiers veilig te stellen en het beheer te faciliteren. De verschillende luiken binnen de percelen zijn vertolkt in een afzonderlijke polissen voor de deelnemers aan de samengevoegde opdracht met een uitgesplitste facturatie.
Interne Kennung: PPP07X-348/5048/2025-008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiële schade
Beschreibung: Luik 1 Brand en aanverwante gevaren en diefstal Luik 2 Alle risico’s elektronica Luik 3 Alle risico kunst ( permanent en alle risico tentoonstellingen) Luik 4 Alle risico zaakschade politieambtenaren
Interne Kennung: 2025-008_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Motorrijtuigen
Beschreibung: Luik 1 BA Casco Rechtsbijstand Luik 2 Omnium Dienstverplaatsingen
Interne Kennung: 2025-008 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen
Beschreibung: Luik 1 ABA Algemene Burgerlijke Aansprakelijkheid Luik 2 BA Mandatarissen Luik 3 OBA Objectieve Aansprakelijkheid Brand en ontploffing Luik 5 LO raadsleden Luik 6 LO adviesraden Luik 7 BA en LO Diverse activiteiten Luik 8 Scholen BA en Lichamelijke Ongevallen Gemeentelijk Basisschool
Interne Kennung: 2025-008 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Arbeidsongevallen
Beschreibung: Luik 1 Arbeidsongevallen (Personeel/B&S/Vrijwilligers)
Interne Kennung: 2025-008 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Gezondheidszorgen
Beschreibung: Gezondheidszorgen
Interne Kennung: 2025-008_5
Los: LOT-0006
Titel: ABR
Beschreibung: ABR
Interne Kennung: 2025-008_6
Los: LOT-0007
Titel: Materiële schade OCMW
Beschreibung: Luik 1 Brand en aanverwante gevaren en diefstal Luik 2 Alle risico’s elektronica
Interne Kennung: 2025-008_7
Los: LOT-0008
Titel: Motorvoertuigen OCMW
Beschreibung: Luik 1 BA Casco Rechtsbijstand Luik 2 OmniumDienstverplaatsingen
Interne Kennung: 2025-008_8
Los: LOT-0009
Titel: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen OCMW
Beschreibung: Luik 1 ABA Algemene Burgerlijke Aansprakelijkheid Luik 2 BA Mandatarissen Luik 3 OBA Objectieve Aansprakelijkheid Brand en ontploffing Luik 4 BA LO , ziekte en contaminatie (vrijwilligers) Luik 9 BA Privéleven politieke vluchtelingen
Interne Kennung: 2025-008_9
Los: LOT-0010
Titel: Arbeidsongevallen OCMW
Beschreibung: Luik 1 Arbeidsongevallen (Personeel/Vrijwilligers)
Interne Kennung: 2025-008_10
Los: LOT-0011
Titel: Gezondheidszorgen OCMW
Beschreibung: Gezondheidszorgen OCMW
Interne Kennung: 2025-008_11