358669-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fördereinrichtungen – Flexibilní poháněné válečkové dopravníky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFlexibilní poháněné válečkové dopravníky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky flexibilních válečkových poháněných dopravníků pro logistická centra zadavatele včetně doplňkového zboží, náhradních a spotřebních dílů ke zboží a poskytování záručního a mimozáručního servisu.
Vorherige Bekanntmachung9832-2022
Interne Kennung320220030
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417200 Fördereinrichtungen
5. Los
LosLOT-0002