See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Produkty lecznicze objęte zamówieniem podzielone są na czterdzieści jeden (41) grup (pakietów) stanowiących odrębne części zamówienia: Część 1. Diety doustne Część 2. Diety dojelitowe Część 3. Diety sprzęt Część 4. Płyny Część 5. Receptura Część 6. Insuliny Część 7. Kontrasty Część 8. Żywienie Część 9. Gąbki Część 10. Matryca hemostatyczna Część 11. Opatrunek hemostatyczny Część 12. Sevofluranum Część 13. Podłoże transportowo-wzrostowe do moczu Część 14. Żel z lidokainą Część 15. Mleka Część 16. Leki pakiet zbiorczy Część 17. Vancomycinum Część 18. Propofolum Część 19. Piperacillinum + Tazobactamum Część 20. Paracetamolum Część 21. Ornithini aspartas Część 22. Omeprazolum Część 23. Noradrenalinum Część 24. Micafungin Część 25. Metronidazolum Część 26. Metamizolum natricum Część 27. Linezolidum Część 28. Immunoglobulinum anti-D Część 29. Hydrocortisonum Część 30. Furosemidum Część 31. Fosfomycinum Część 32. Enoxaparinum natricum Część 33. Dapagliflozinum Część 34. Colistimethatum Część 35. Ceftriaxonum Część 36. Cefazolinum Część 37. Amoxycyclinum + Acidum clavulanicum Część 38. Albuminii humani Część 39. Acetylcysteinum Część 40. Błękit metylenowy Część 41. Meropenemum Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Formularzach asortymentowo-cenowych (Złączniki nr 1.1-1.41 do Formularza oferty). 2.Ilości wskazane w SWZ zostały podane orientacyjnie i mogą ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Ilości mogą ulec obniżeniu, gdyż Zamawiający będzie dokonywał zamówień według bieżących i faktycznych potrzeb i ich ostateczna ilość może ulec zmianie w stosunku do ilości określonych w Tomie II SWZ, przy czym zmniejszenie zamówienia nie może przekroczyć 40% wartości całkowitej przedmiotu zamówienia. Niezamówienie w okresie obowiązywania niniejszej umowy produktów w ilości określonej w Załącznikach 1.1.-1.41. do Formularza oferty (w zakresie poszczególnych części) nie więcej jednak niż o 40% wartości całkowitej przedmiotu zamówienia, nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń o zamówienie pozostałych wyrobów ani też innych roszczeń finansowych z tego tytułu. 3.Leki będące przedmiotem zamówienia muszą posiadać pozwolenie na wprowadzenie do obrotu produktu leczniczego wydane przez Ministra Zdrowia– zgodnie z Ustawą z dnia 06.09.2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2022 r .poz. 2301 ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 133123-2025
Interne Kennung: PN 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Mleka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 15) jest dostawa Mleka (4 pozycje) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.15 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Leki pakiet zbiorczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 16) jest dostawa Leków pakiet zbiorczy (466 pozycji) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.16 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Vancomycinum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 17) jest dostawa Vancomycinum (2 pozycji) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.17 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Propofolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 18) jest dostawa Propofolum (2 pozycji) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.18 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Piperacillinum + Tazobactamum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 19) jest dostawa Piperacillinum + Tazobactamum(1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.19 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Paracetamolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 21) jest dostawa Paracetamolum (2 pozycje) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.21 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Ornithini aspartas
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 21) jest dostawa Ornithini aspartas (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.21 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Omeprazolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 22) jest dostawa Omeprazolum (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.22 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 Noradrenalinum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 23) jest dostawa Noradrenalinum (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.23 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 Micafungin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 24) jest dostawa Micafungin (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.24 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 Metronidazolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 25) jest dostawa Metronidazolum (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.25 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Metamizolum natricum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 26) jest dostawa Metamizolum natricum (3 pozycje) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.26 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Linezolidum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 27) jest dostawa Linezolidum (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.27 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 Immunoglobulinum anti-D
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 28) jest dostawa Immunoglobulinum anti-D (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.28 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 Hydrocortisonum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 29) jest dostawa Hydrocortisonum (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.29 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Furosemidum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 30) jest dostawa Furosemidum (1 pozycja) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.30 do Formularza oferty)
Interne Kennung: Część 30