2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego ( 3 osobowego) wraz z zabudową
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego (3 osobowego) wraz z zabudową. 2.Podstawą do opracowania oferty dla jest załączony do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/S-PN-17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001