2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb při provozu a správě ubytovny Svobodárna v Libni
Beschreibung: Poskytování služeb, spočívajících v komplexní správě a údržbě objektů ubytovny, provozované zadavatelem, včetně oprav a zajišťování havarijní non-stop služby, poskytování každodenních a pravidelných úklidových služeb a provozování nepřetržité recepční služby se zajištěním organizačního, administrativního a provozního kontaktu s uživateli ubytovny a jinými příchozími osobami a součinnost se zajišťováním veřejnoprávních povinností provozovatele ubytovny (hlášení a evidence pobytů), a to v rozsahu, frekvenci, způsobem a s dodržováním všech povinností, jak jsou uvedené služby podrobněji specifikovány v zadávací dokumentaci, plně uveřejněné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: DR_2026/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: S ohledem na technický stav objektů, které vyžadují postupnou rekonstrukci ze strany vlastníka, v jejímž důsledku může vyvstat objektivní provozní potřeba dočasně snížit či rozšířit rozsah poskytovaných služeb sjednaný dle potřeb zadavatele ke dni zahájení tohoto zadávacího řízení, resp. uzavření smlouvy, či upřesnit jejich podrobnější vymezení v mezích činností uvedených zadávací dokumentaci, si smluvní strany si mohou ujednat dodatkem ke smlouvě úpravu rozsahu služeb, vymezených v příloze smlouvy, nejvýše však s hodnotou změny do 30 % celkové ceny plnění. Veškeré změny budou oceněny dle položkového rozpočtu, který bude přílohou smlouvy, v případě absence položky bude cena stanovena nejvýše dle ceníku URS za předchozí kalendářní rok.