35872-2025 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittelkonserven und Feldverpflegung – 24-011 Balené dávky individuální (BPDi) – pořízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel24-011 Balené dávky individuální (BPDi) – pořízení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení 20 000 ks balených potravinových dávek individuálních (dále také „BPDi“ či „Balená potravinová dávka“) do státních hmotných rezerv na základě požadavku Ministerstva obrany ČR a v návaznosti na Usnesení vlády ČR č. 993 ze dne 5. 11. 2021. Balená potravinová dávka je složena ze tří balíčků „Snídaně – Breakfast – B“, „Oběd – Lunch – L“ a „Večeře – Dinner – D“ s možnými potravinovými přídavky (doplňkové balíčky potravin) „PP – C“, „PP – D“ a „P-Par“. Jedno BPDi je tedy složeno z tří hlavních balíčků a dvou doplňkových balíčků a to tak, že součástí každého BPDi bude vždy jeden doplňkový balíček potravin druhu PP-D a dále jeden doplňkový balíček potravin druhu PP-C nebo P-Par.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15897000 Nahrungsmittelkonserven und Feldverpflegung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung10299/24-SSHR