See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komory klimatycznej do badań entomologicznych dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Katedry Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa komory klimatycznej do badań entomologicznych dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Katedry Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym.
Vorherige Bekanntmachung: 86936-2026
Interne Kennung: Zam. 39/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa komory klimatycznej do badań entomologicznych dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Katedry Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym