2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń klimatyzacyjnych wraz z ich instalacją, montażem i uruchomieniem w obiekcie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie położonym przy ul. Obłońskiej 20A w Chełmie (US w Chełmie) - II etap
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń klimatyzacyjnych wraz z ich instalacją, montażem i uruchomieniem w obiekcie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie położonym przy ul. Obłońskiej 20A w Chełmie (US w Chełmie) - II etap. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do projektu umowy: a) załącznik nr 1 do umowy - Opis przedmiotu zamówienia b) załącznik nr 2 do umowy – „Program Funkcjonalno-Użytkowy. Wykonanie instalacji klimatyzacji dla Urzędu Skarbowego w Chełmie, zawierający załączniki: b1) rysunek nr 1 – układ K1 – parter część A1 i A2, b2) rysunek nr 1.1. – układ K2 – parter część B, b3) rysunek nr 2.1. – układ K3 – I p. część A1 i A2, b4) rysunek nr 2 – układ K4 – I p. część B, b5) rysunek nr 3.1. – układ K5 – II p. część A1 i A2, b6) rysunek nr 3 – układ K6 – II p. część B, b7) rysunek poglądowy elewacji – jednostki K1, K3, K5, b8) rysunek poglądowy elewacji – jednostki K2, K4, K6, c) załącznik nr 3 do umowy – opinia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. 3) Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia klimatyzacyjne, muszą spełniać wymagania oraz charakteryzować się parametrami nie gorszymi niż te przedstawione w ww. załącznikach do umowy.
Interne Kennung: 0601-ILZ.260.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń klimatyzacyjnych wraz z ich instalacją, montażem i uruchomieniem w obiekcie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie położonym przy ul. Obłońskiej 20A w Chełmie (US w Chełmie) - II etap. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do projektu umowy: a) załącznik nr 1 do umowy - Opis przedmiotu zamówienia b) załącznik nr 2 do umowy – „Program Funkcjonalno-Użytkowy. Wykonanie instalacji klimatyzacji dla Urzędu Skarbowego w Chełmie, zawierający załączniki: b1) rysunek nr 1 – układ K1 – parter część A1 i A2, b2) rysunek nr 1.1. – układ K2 – parter część B, b3) rysunek nr 2.1. – układ K3 – I p. część A1 i A2, b4) rysunek nr 2 – układ K4 – I p. część B, b5) rysunek nr 3.1. – układ K5 – II p. część A1 i A2, b6) rysunek nr 3 – układ K6 – II p. część B, b7) rysunek poglądowy elewacji – jednostki K1, K3, K5, b8) rysunek poglądowy elewacji – jednostki K2, K4, K6, c) załącznik nr 3 do umowy – opinia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. 3) Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia klimatyzacyjne, muszą spełniać wymagania oraz charakteryzować się parametrami nie gorszymi niż te przedstawione w ww. załącznikach do umowy. 4) Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy 00/100). Wymagania dotyczące wniesienia wadium zawarte są w rozdz. XI SWZ. 5) Zamawiający wymaga, aby złożenie oferty zostało poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Zasady odbycia wizji lokalnej wskazane są w rozdz. V SWZ.