See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Emisja i dosył sygnałów dla Polskiego Radia – Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej emisji sygnału radiowego i dosył sygnałów audio wraz z sygnałami RDS do nadajników Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji, z podziałem na części: Część nr 1 - RTON Ostrołęka; Część nr 2 - TSR Ostrów Mazowiecka; Część nr 3 - RTCN Płock/Rachocin; Część nr 4 - RON Radom; Część nr 5 - RTCN Siedlce/Łosice; Część nr 6 - RTCN Warszawa/PKIN. Część nr 7 - TON Płock/Radziwie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Regulamin współpracy technicznej. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 1E/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64228200 Dienstleistungen des Übertragens von Hörfunksendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - RTON Ostrołęka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej emisji sygnału radiowego i dosył sygnałów audio wraz z sygnałami RDS do nadajników Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji dla RTON Ostrołęka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Regulamin współpracy technicznej. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - TSR Ostrów Mazowiecka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej emisji sygnału radiowego i dosył sygnałów audio wraz z sygnałami RDS do nadajników Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji dla TSR Ostrów Mazowiecka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Regulamin współpracy technicznej. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - RTCN Płock/Rachocin;
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej emisji sygnału radiowego i dosył sygnałów audio wraz z sygnałami RDS do nadajników Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji dla RTCN Płock/Rachocin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Regulamin współpracy technicznej. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - RON Radom
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej emisji sygnału radiowego i dosył sygnałów audio wraz z sygnałami RDS do nadajników Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji dla RON Radom. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Regulamin współpracy technicznej. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - RTCN Siedlce/Łosice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej emisji sygnału radiowego i dosył sygnałów audio wraz z sygnałami RDS do nadajników Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji dla RTCN Siedlce/Łosice;. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Regulamin współpracy technicznej. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - RTCN Warszawa/PKIN.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej emisji sygnału radiowego i dosył sygnałów audio wraz z sygnałami RDS do nadajników Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji dla RTCN Warszawa/PKIN. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Regulamin współpracy technicznej. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - TON Płock/Radziwie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej emisji sygnału radiowego i dosył sygnałów audio wraz z sygnałami RDS do nadajników Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A. w likwidacji dla TON Płock/Radziwie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Regulamin współpracy technicznej. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.