See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální dopravní terminál Jihlava, I. etapa
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v úpravě pozemních komunikací a trolejbusové dráhy s cílem vybudování přestupního terminálu pro propojení veřejné hromadné dopravy, městské hromadné dopravy a železniční dopravy (samostatná investice SŽ) vč. vybudování odpovídajícího zázemí (mobiliář, informace, parkoviště P+R), a to v rámci stavby s názvem „Centrální dopravní terminál Jihlava, I. etapa“. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (příloha dokumentace zadávacího řízení), projektové dokumentaci (viz Technická specifikace – příloha dokumentace zadávacího řízení) a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (viz Technická specifikace - příloha dokumentace zadávacího řízení).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Centrální dopravní terminál Jihlava, I. etapa