2. Verfahren
Verfahren
Titel: 22/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne
Beschreibung: sukcesywny odbiór przez Wykonawcę odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór przez Wykonawcę odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne o kodach: 1) 02 01 08* - Odpady z agrochemikaliów zawierające substancje niebezpieczne, ( w tym środki ochrony roślin I i II klasy toksyczności (bardzo toksyczne i toksyczne) 2) 08 01 11* - Odpady farb i lakierów zawierających rozpuszczalniki organiczne lub inne substancje niebezpieczne 3) 08 01 12 - Odpady farb i lakierów inne niż wymienione w 08 01 11 4) 15 01 10* - Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone 5) 15 01 11* - Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi 6) 15 02 02* - Sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nieujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB) 7) 16 05 06* - Chemikalia laboratoryjne i analityczne (np. odczynniki chemiczne) zawierające substancje niebezpieczne, w tym mieszaniny chemikaliów laboratoryjnych i analitycznych 8) 19 08 08* - Odpady z systemów membranowych zawierające metale ciężkie 9) 20 01 13* - Rozpuszczalniki 10) 20 01 17* - Odczynniki fotograficzne 11) 20 01 19* - Środki ochrony roślin ( w tym I i II klasy toksyczności (bardzo toksyczne i toksyczne, np. herbicydy, insektycydy) 12) 20 01 26* - Oleje i tłuszcze inne niż wymienione w 20 01 25 13) 20 01 27* - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne 14) 20 01 28 - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 15) 20 01 29* - Detergenty zawierające substancje niebezpieczne 16) 20 01 30 - Detergenty inne niż wymienione w 20 01 29 17) 20 01 32 - Leki inne niż wymienione w 20 01 31 18) 20 01 80 – Środki ochrony roślin inne niż wymienione w 20 01 19 w celu poddania ich procesom odzysku polegającego na ich przetwarzaniu i przygotowaniu do dalszego odzysku, w tym recyklingu, bądź unieszkodliwieniu, zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie