35885-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Ornontowice, w okresie od 1 marca 2025 r. do 28 lutego 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Ornontowice, w okresie od 1 marca 2025 r. do 28 lutego 2026 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych (wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia) pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Ornontowice w okresie od 1 marca 2025 r. do 28 lutego 2026 r. 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zabudowa jednorodzinna: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) selektywnie zbierane odpady komunalne, c) bioodpady, d) popiół i żużel paleniskowy, zabudowa wielolokalowa: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) selektywnie zbierane odpady komunalne, c) bioodpady, d) popiół i żużel paleniskowy. 3) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Brzozowej 3 w Ornontowicach 4) Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 5) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych w pojemniki/kontenery i worki przeznaczone do gromadzenia odpadów. zabudowa jednorodzinna: a) pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) worki do segregacji odpadów, c) pojemniki na bioodpady, d) pojemniki na popiół i żużel paleniskowy, zabudowa wielolokalowa: a) pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) pojemniki do segregacji odpadów, c) pojemniki na bioodpady, d) pojemniki na popiół i żużel paleniskowy. 6) Wyposażenie w pojemniki/kontenery Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Brzozowej 3 w Ornontowicach. 7) Opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych. 8) Wykonywanie niezbędnych obowiązków w zakresie realizacji usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych. 9) Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości. 10) Naprawa wszelkich szkód wyrządzonych z winy Wykonawcy podczas realizacji usługi. 11) Sporządzanie miesięcznych protokołów. 12) Sporządzanie sprawozdań. Szacunkowa masa wszystkich odpadów przewidzianych do odbioru i zagospodarowania z terenu Gminy Ornontowice w okresie 12 miesięcy tj. od 1 marca 2025 r. do 28 lutego 2026 r. wyniesie 2 500,00 Mg. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić udział pojazdów napędzanych paliwami alternatywnymi we flocie użytkowanych pojazdów przy wykonywaniu niniejszego zamówienia na zasadach opisanych w Rozdziale IV SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umownych stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Uwagi: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZWRZP.271.00021.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001