See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 02/2026/D Zakup części zamiennych do pojazdów JELCZ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup części zamiennych do pojazdów JELCZ, z podziałem na 3 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zakup części zamiennych do pojazdów JELCZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - uszczelki, pierścienie, podkładki, nakrętki
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - uszczelki, pierścienie, podkładki, nakrętki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - filtry oraz wkłady do filtra
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - filtry oraz wkłady do filtra
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - części zamienne
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - części zamienne