2. Verfahren
Verfahren
Titel: A08.551.2025 Groenonderhoud Leiderdorp
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad hoofdstuk 1 Per jaar worden op basis van het bestek de kosten per perceel geschat op: Perceel 1 - West = € 186.500 excl. BTW Perceel 2 - Oost = € 280.500 excl. BTW Voor de totale contractduur betreft dit per perceel een geschatte totale waarde van maximaal: Perceel 1 - West = € 1.137.200 excl. BTW Perceel 2 - Oost = € 1.741.500 excl. BTW Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: A08.551.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leiderdorp West
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad hoofdstuk 1 Per jaar worden op basis van het bestek de kosten per perceel geschat op: Perceel 1 - West = € 186.500 excl. BTW Voor de totale contractduur betreft dit per perceel een geschatte totale waarde van maximaal: Perceel 1 - West = € 1.137.200 excl. BTW Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad
Los: LOT-0002
Titel: Leiderdorp Oost
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Per jaar worden op basis van het bestek de kosten per perceel geschat op: Perceel 2 - Oost = € 280.500 excl. BTW Voor de totale contractduur betreft dit per perceel een geschatte totale waarde van maximaal: Perceel 2 - Oost = € 1.741.500 excl. BTW Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2