359012-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fernseh- und audiovisuelle Geräte – ZŠ Lučany nad Nisou – Dodávka elektroniky a audiovizuální techniky 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ Lučany nad Nisou – Dodávka elektroniky a audiovizuální techniky 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky „ZŠ Lučany nad Nisou – Dodávka elektroniky a audiovizuální techniky 2“ je zajištění dodávky audiovizuální techniky a IT techniky do rekonstruovaných i nově budovaných prostor základní školy, dle projektové dokumentace, kterou zpracovala jako generální projektant společnost Project A plus s.r.o., Husova 591, 511 01 Turnov a dle výkazů výměr, které tvoří přílohy č. 6 a 7 zadávací dokumentace. Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka: - Technologie robotiky - Pracovní stanice + vybavení učebny přírodních věd - Technologie jazykové laboratoře se sdílením obrazu a zvuku - Technologie jazykové laboratoře pro vzdálený přístup ke studijním materiálům viz přiložený projekt a výkaz výměr ZŠ Lučany – Dodávka elektroniky a AV techniky – výkaz výměr, příloha ZD č. 6.
Interne KennungP26V00003414
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte