See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie monitoringów w obszarach Natura 2000 – IX części.
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie monitoringów w obszarach Natura 2000 – IX części: 1) Część I - Monitoring w obszarach Natura 2000: Gliniska PLH060006, Hubale PLH060008, Pastwiska Nad Huczwą PLH060014, Popówka PLH060016, Suśle Wzgórza PLH060019, Wygon Grabowiecki PLH060027 gatunku suseł perełkowany; 2) Część II - Monitoring w obszarach Natura 2000: Dolina Środkowego Wieprza PLH060005 gatunku: kumak nizinny; Dolny Wieprz PLH060051 gatunku: kumak nizinny; Ostoja Poleska PLH060013 gatunków: kumak nizinny, traszka grzebieniasta, żółw błotny; 3) Część III - Monitoring w obszarach Natura 2000: Adelina PLH060084 gatunku kumak nizinny oraz Pawłów PLH060065 gatunków: kumak nizinny, traszka grzebieniasta. 4) Część IV - Monitoring w obszarach Natura 2000: Dolina Środkowego Wieprza PLH060005 gatunków: szlaczkoń szafraniec, trzepla zielona; Pawłów PLH060065 gatunków: czerwończyk fioletek, czerwończyk nieparek, zalotka większa, modraszek telejus, modraszek nausitous. 5) Część V - Monitoring w obszarach Natura 2000: Adelina PLH060084 gatunków: czerwończyk nieparek, modraszek telejus, modraszek; Ostoja Poleska PLH060013 gatunków: pływak szerokobrzeżek, zalotka większa; 6) Część VI - Monitoring w obszarach Natura 2000: Adelina PLH060084 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz gatunków: obuwik pospolity, starodub łąkowy; Bródek PLH060085 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz gatunku obuwik pospolity; Horodysko PLH060060 siedliska 6210 murawy kserotermiczne; Uroczyska Lasów Adamowskich PLH060094 siedlisk: 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny, 9130 żyzne buczyny oraz gatunku obuwik pospolity; 7) Część VII - Monitoring w obszarach Natura 2000: Pawłów PLH060065 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz gatunków: obuwik pospolity, starodub łąkowy; Dolina Środkowego Wieprza PLH060005 dla siedliska 3150 Starorzecza i naturalne eutroficzne zbiorniki wodne ze zbiorowiskami z Nympheion, Potamion; Dolny Wieprz PLH060051 dla siedliska 3150 starorzecze Starorzecza i naturalne eutroficzne zbiorniki wodne ze zbiorowiskami z Nympheion, Potamion; 8) Część VIII - Monitoring w obszarach Natura 2000: Lasy Dołhobyczowskie PLH060103 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny; Lasy Mirczańskie PLH060104 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny; 9) Część IX - Monitoring w obszarach Natura 2000: Las Orłowski PLH060061 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz dla gatunku obuwik pospolity; Świeciechów PLH060082 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz dla gatunku obuwik pospolity. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 142646-2026
Interne Kennung: WOA.261.4.1.2026.WM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement, 90712000 Umweltplanung, 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen, 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Monitoring w obszarach Natura 2000: Gliniska PLH060006, Hubale PLH060008, Pastwiska Nad Huczwą PLH060014, Popówka PLH060016, Suśle Wzgórza PLH060019, Wygon Grabowiecki PLH060027 gatunku suseł perełkowany
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. przeprowadzenie monitoringów siedlisk i gatunków we wskazanych obszarach Natura 2000, 1.2. sporządzenie raportów z monitoringów siedlisk i gatunków przeprowadzonych we wskazanych obszarach Natura 2000. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Monitoring w obszarach Natura 2000: Dolina Środkowego Wieprza PLH060005 gatunku: kumak nizinny; Dolny Wieprz PLH060051 gatunku: kumak nizinny; Ostoja Poleska PLH060013 gatunków: kumak nizinny, traszka grzebieniasta, żółw błotny
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Monitoring w obszarach Natura 2000: Adelina PLH060084 gatunku kumak nizinny oraz Pawłów PLH060065 gatunków: kumak nizinny, traszka grzebieniasta
Los: LOT-0006
Titel: Część IV - Monitoring w obszarach Natura 2000: Dolina Środkowego Wieprza PLH060005 gatunków: szlaczkoń szafraniec, trzepla zielona; Pawłów PLH060065 gatunków: czerwończyk fioletek, czerwończyk nieparek, zalotka większa, modraszek telejus, modraszek nausitous
Los: LOT-0007
Titel: Część V - Monitoring w obszarach Natura 2000: Adelina PLH060084 gatunków: czerwończyk nieparek, modraszek telejus, modraszek; Ostoja Poleska PLH060013 gatunków: pływak szerokobrzeżek, zalotka większa
Los: LOT-0008
Titel: Część VI - Monitoring w obszarach Natura 2000: Adelina PLH060084 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz gatunków: obuwik pospolity, starodub łąkowy; Bródek PLH060085 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz gatunku obuwik pospolity; Horodysko PLH060060 siedliska 6210 murawy kserotermiczne; Uroczyska Lasów Adamowskich PLH060094 [...]
Los: LOT-0009
Titel: Część VII - Monitoring w obszarach Natura 2000: Pawłów PLH060065 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz gatunków: obuwik pospolity, starodub łąkowy; Dolina Środkowego Wieprza PLH060005 dla siedliska 3150 Starorzecza i naturalne eutroficzne zbiorniki wodne ze zbiorowiskami z Nympheion, Potamion; Dolny Wieprz PLH060051 [...]
Los: LOT-0010
Titel: Część VIII - Monitoring w obszarach Natura 2000: Lasy Dołhobyczowskie PLH060103 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny; Lasy Mirczańskie PLH060104 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny
Los: LOT-0011
Titel: Część IX - Monitoring w obszarach Natura 2000: Las Orłowski PLH060061 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz dla gatunku obuwik pospolity; Świeciechów PLH060082 siedliska 9170 grąd środkowoeuropejski i subkontynentalny oraz dla gatunku obuwik pospolity