2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lekkiego oleju opałowego na potrzeby Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup wraz z dostawą lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych w szacunkowej łącznej ilości 137 m3 do kotłowni użytkowanych przez Izbę Administracji Skarbowej we Wrocławiu. 2. Dostarczany olej opałowy musi spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz. U. z 2016 r. poz. 2008). 3. Dostarczany olej opałowy musi spełniać także parametry obowiązującej normy jakościowej Przetwory naftowe – oleje opałowe: PN-C 96024 w zakresie oleju opałowego lekkiego gatunku L1. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w niniejszej SWZ oraz Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001