See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa osprzętu endoskopowego, akcesoriów do aparatu Airvo, systemu spondylodezy, akcesoriów do Endo/CTO NCH, zastawki programowalne do leczenia wodogłowia, implantów i akcesoriów do zabiegów neurochirurgicznych”
Beschreibung: „Dostawa osprzętu endoskopowego, akcesoriów do aparatu Airvo, systemu spondylodezy, akcesoriów do Endo/CTO NCH, zastawki programowalne do leczenia wodogłowia, implantów i akcesoriów do zabiegów neurochirurgicznych”
Vorherige Bekanntmachung: 720361-2025
Interne Kennung: DEZP.261.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy - (opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Interne Kennung: Część 30