359083-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Spektroskopie – Dostawa aparatury laboratoryjnej dla Grupy Badawczej Mikrobiomiki Terapeutycznej DZ.271.50.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury laboratoryjnej dla Grupy Badawczej Mikrobiomiki Terapeutycznej DZ.271.50.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia składa się z dwóch części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 oraz 3a do SWZ – wzorze umowy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33114000 Ausrüstung für Spektroskopie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 Czytniki mikropłytek UV/VIS z ekranem dotykowym typu Multiskan SkyHigh
BeschreibungCzytniki mikropłytek UV/VIS z ekranem dotykowym typu Multiskan SkyHigh
Optionen
Beschreibung der Optionen.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungRotor wraz z akcesoriami
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör