See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Klinice Niewydolności Serca, Transplantologii i Mechanicznego Wspomagania Serca oraz innych jednostkach organizacyjnych Narodowego Instytutu Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42 w zakresie zapewnienia kompleksowej opieki lekarskiej pacjentom z zaawansowaną niewydolnością
Beschreibung: Zapewnienie kompleksowej opieki lekarskiej pacjentom z zaawansowaną niewydolnością serca oraz opieki lekarskiej w ramach dyżurów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Klinice Niewydolności Serca, Transplantologii i Mechanicznego Wspomagania Serca oraz innych jednostkach organizacyjnych w zakresie zapewnienia kompleksowej opieki lekarskiej pacjentom z zaawansowaną niewydolnością
Beschreibung: zapewnienie kompleksowej opieki lekarskiej pacjentom z zaawansowaną niewydolnością serca oraz opieki lekarskiej w ramach dyżurów.
Interne Kennung: K.030.2026