2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wywóz i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) z Oczyszczalni Ścieków GIGABLOK (TOC) należącej do Katowickich Wodociągów S.A. w 2026 roku
Beschreibung: Oczyszczalnia Ścieków Gigablok (TOC), Katowice ul. Obr. Westerplatte 130 - Przewidywana ilość: do 12 500 Mg
Vorherige Bekanntmachung: 113156-2026
Interne Kennung: ZDP/PN/1/26/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. OSADY O. GIGABLOK
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 12.500 Mg
Interne Kennung: 1. Wywóz i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) z Oczyszczalni Ścieków GIGABLOK (TOC) należącej do Katowickich Wodociągów S.A. w 2026 roku
Haupteinstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport
Menge: 12 500 Tonnen