See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Brzeżnie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Brzeżnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia Zamawiającemu fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem, zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia, załącznikami do niej, oraz umową.
Vorherige Bekanntmachung: 206975-2025
Interne Kennung: UG.ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück