See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu na potrzeby opieki wysokospecjalistycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu (ultrasonograf, monitor parametrów hemodynamicznych, kardiomonitor modułowy, kardiomonitor przenośny, defibrylatory, pompa infuzyjna, stacja dokująca do pompy infuzyjnej, kardiomonitor, aparat EKG, holter EKG, system do obsługi holtera EKG, holter RR, aparat EKG, holter RR, system do próby wysiłkowej, na potrzeby opieki wysokospecjalistycznej zgodnymi z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia – zadania 1-17
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1- USG
Beschreibung: Zakup USG - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2- USG
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 -Monitor hemodynamiczny
Beschreibung: Monitor hemodynamiczny - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Kardiomonitor modułowy
Beschreibung: Zakup kardiomonitora modułowego - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5- kardiomonitor przenośny
Beschreibung: Zakup kardiomonitora przenośnego - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - defibrylator
Beschreibung: Zakup defibrylatora - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7- pompa infuzyjna
Beschreibung: Zakup pompy infuzyjnej- szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8- stacja dokująca do pompy infuzyjnej
Beschreibung: Zakup stacji dokującej do pompy infuzyjnej - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9- Kardiomonitor
Beschreibung: Zakup kardiomonitora - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10- aparat ekg
Beschreibung: Zakup aparatu ekg- szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11- holter ekg
Beschreibung: Zakup holtera ekg- szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12- system do obsługi holtera
Beschreibung: Zakup systemu do obsługi holtera- szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13- holter ekg
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14- aparat ekg
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15- holter rr
Beschreibung: Zakup holtera rr- szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 -System do prób wysiłkowej
Beschreibung: Zakup systemu do prób wysiłkowej- szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17- Defibrylator
Beschreibung: Zakup defibrylator- szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 5 do SWZ