359165-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników oraz materiałów pomocniczych stosowanych w diagnostyce dla Pracowni Cytogenetyki oraz dzierżawa systemu IHC dla Zakład Patomorfologii w USK Nr 1 PUM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników oraz materiałów pomocniczych stosowanych w diagnostyce dla Pracowni Cytogenetyki oraz dzierżawa systemu IHC dla Zakład Patomorfologii w USK Nr 1 PUM
BeschreibungSzczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZP-261-14/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia celem zagwarantowania ciągłości dostaw i dzierżawy. Przedmiot zamówienia objęty niniejszym postępowaniem był już przedmiotem postępowania ZP-261-44/2025 i ZP-261-59/2025 o udzielenie zamówienia publicznego, które jednakże w zakresie części zamówienia, których dotyczy niniejsze postępowanie zostało unieważnione ze względu na to, iż złożona oferta była niezgodna z treścią SWZ i podlegała odrzuceniu, lub braku złożenia oferty.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET NR 1 - Zestaw do izolacji DNA z tkanki FFPE- Pracownia Cytogenetyki
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne KennungPAKIET NR 1 - Zestaw do izolacji DNA z tkanki FFPE- Pracownia Cytogenetyki
LosLOT-0002
TitelPAKIET NR 2 - Zestaw wizualizacyjny, Przeciwciała i odczynniki do badań immunohistochemicznych z dzierżawą aparatu - Zakład Patomorfologii
Interne KennungPAKIET NR 2 - Zestaw wizualizacyjny, Przeciwciała i odczynniki do badań immunohistochemicznych z dzierżawą aparatu - Zakład Patomorfologii
LosLOT-0003
TitelPAKIET NR 3 - Odczynniki chemiczne
Interne KennungPAKIET NR 3 - Odczynniki chemiczne
LosLOT-0004
TitelPAKIET NR 4 - Testy do cytometrii przepływowej, do oznaczania HLA-B27 - Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Interne KennungPAKIET NR 4 - Testy do cytometrii przepływowej, do oznaczania HLA-B27 - Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
LosLOT-0005
TitelPAKIET NR 5 - Odczynniki do hodowli komórkowych - Pracownia Cytogenetyki
Interne KennungPAKIET NR 5 - Odczynniki do hodowli komórkowych - Pracownia Cytogenetyki
LosLOT-0006
TitelPAKIET NR 6 - Odczynniki do hodowli komórkowych - Pracownia Cytogenetyki
Interne KennungPAKIET NR 6 - Odczynniki do hodowli komórkowych - Pracownia Cytogenetyki
LosLOT-0007
TitelPAKIET NR 7 - Odczynniki do biologii molekularnej, materiały zużywalne do aparatu SeqStudio i olejki do mikroskopii – Pracownia Cytogenetyki
Interne KennungPAKIET NR 7 - Odczynniki do biologii molekularnej, materiały zużywalne do aparatu SeqStudio i olejki do mikroskopii – Pracownia Cytogenetyki
LosLOT-0008
TitelPAKIET NR 8 - Olejki imersyjne - Pracownia Cytogenetyki
Interne KennungPAKIET NR 8 - Olejki imersyjne - Pracownia Cytogenetyki
LosLOT-0009
TitelPAKIET NR 9 - Krążki antybiotykowe - Laboratorium Mikrobiologiczne
Interne KennungPAKIET NR 9 - Krążki antybiotykowe - Laboratorium Mikrobiologiczne
LosLOT-0010
TitelPAKIET NR 10 - Odczynniki do barwień preparatów, oceny niestabilności chromosomowej oraz standardy do ilościowej oceny transkryptu BCR-ABL b3a2
Interne KennungPAKIET NR 10 - Odczynniki do barwień preparatów, oceny niestabilności chromosomowej oraz standardy do ilościowej oceny transkryptu BCR-ABL b3a2
LosLOT-0011
TitelPAKIET NR 11 – Zestaw do pobierania i usuwania płytek
Interne KennungPAKIET NR 11 – Zestaw do pobierania i usuwania płytek