2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam Vogelbuurt West e.o. in Zwijndrecht
Beschreibung: De gemeente beoogt met de herinrichting niet alleen het openbaar gebied op orde te brengen, maar ook een beter verblijfsklimaat te creëren door de buurt leefbaarder te maken met meer biodivers groen, klimaatadaptieve maatregelen en het tegengaan van hittestress. Middels deze aanbesteding heeft de gemeente als doel een aannemer te selecteren voor het bouwteam t.b.v. het Werk Vogelbuurt West e.o. te Zwijndrecht. Het Werk wordt middels de 2-fasen aanpak gerealiseerd: er wordt met deze aanbesteding een aannemer geselecteerd waarmee de bouwteamfase wordt doorlopen. Deze aannemer heeft vervolgens het eerste recht om voor de realisatiefase een aanbieding te doen. Zie aanbestedingsdocumentatie
Interne Kennung: 240095GZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdkenmerken aanbesteding Zie aanbestedingsdocumentatie
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 240095GZD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233140 Wegwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1