359204-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Implementierung – Nasazení systému IdM v prostředí Správy železnic
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNasazení systému IdM v prostředí Správy železnic
BeschreibungDodávka aplikačního nástroje IdM (řešení) včetně jeho implementace a integrace s dotčenými systémy spolu s testováním, migrací dat, přípravou implementační analýzy, vytvořením veškeré provozní a konfigurační dokumentace, školením administrátorů a uživatelů spolu s návrhem adopční (komunikační) kampaně dle potřeb Zadavatele. Nedílnou součástí plnění je také technická podpora nakonfigurovaného řešení a dodávka veškerých licencí souvisejících s provozem nástroje IdM. Dodavatel bude v rámci implementačního procesu poskytovat metodickou supervizi garantům dotčených systémů.
Interne Kennung15431/2025-SŽ-GŘ-O8
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72266000 Software-Beratung, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
LosLOT-0001