359228-2026 - Wettbewerb
Polen – Installation von Kompressoren – Modernizacja sprężarkowni powietrza technologicznego oraz istniejącej instalacji sprężonego powietrza w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja sprężarkowni powietrza technologicznego oraz istniejącej instalacji sprężonego powietrza w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
BeschreibungModernizacja sprężarkowni powietrza technologicznego oraz istniejącej instalacji sprężonego powietrza w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00232/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51134000 Installation von Kompressoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.