35925-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa usługa,polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 6-dniowych oraz świadczenie usług hotelarsko–restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn.:„Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 6-dniowych oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn.: „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” z podziałem na 4 zadania: Zadanie 1 - kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 1 szkolenia 6-dniowego pn: „Dialog motywujący” oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” i/lub Zadanie 2 - kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 1 szkolenia 6-dniowego pn: „Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach” oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”. i/lub Zadanie 3 - kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 1 szkolenia 6-dniowego pn. „Trening zastępowania agresji (TZA)” oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” i/lub Zadanie 4 - kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 1 szkolenia 6-dniowego pn. „Prowadzenie grup wsparcia” oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” Szkolenia przeznaczone dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej. Szkolenia przeprowadzone w ramach projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową usługę - edukacyjną, hotelarską i gastronomiczną wraz z wynajmem sal szkoleniowych. Projekt jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska na lata 2021 – 2027 z zakresu Osi Priorytetowej 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.8 wspieranie włączenia społecznego, Typ 7.8F Podnoszenie kompetencji kadr.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 1 szkolenia 6-dniowego pn: „Dialog motywujący” oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej
Beschreibungzadanie na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”
Interne Kennungzadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 1 szkolenia 6-dniowego pn: „Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach” oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej
Interne Kennungzadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 1 szkolenia 6-dniowego pn. „Trening zastępowania agresji (TZA)” oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej
Interne Kennungzadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 1 szkolenia 6-dniowego pn. „Prowadzenie grup wsparcia” oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej
Interne Kennungzadanie 4