2. Verfahren
Verfahren
Titel: SOC (Monitoring & Response) dienstverlening
Beschreibung: SSC Ons heeft de taak om een “SIEM /SOC” functie te realiseren zodanig dat de infrastructuur van SSC Ons 24x7 wordt gemonitord en bewaakt en eventuele beveiligingsincidenten of tekenen daarvan vroegtijdig kunnen worden ontdekt. De dienst zal dus bijdragen aan het verbeteren van het inzicht t.a.v. de algehele beveiligingspostuur van de organisatie en haar partners. Deze aanbesteding betreft de SIEM/SOC (monitoring & Response) dienstverlening. 1
Interne Kennung: 23.ON.150
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever wil een dienstverlening Overeenkomst aangaan met een initiële looptijd van drie (3) jaar. Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 2 maal voor de duur van 1 jaar te verlengen.