2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej IT oraz systemów informatycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej IT oraz systemów informatycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1A – 1D do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ). Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania: Zadanie 1 – dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej i sieciowej wraz z oprogramowaniem Zadanie 2 – dostawa i wdrożenie systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów (SEOD) Zadanie 3 – rozbudowa Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz ucyfrowienie i indeksowanie kart informacyjnych wraz z integracją z CEZ Zadanie 4 – rozbudowa licencji DLP oraz dostawa i wdrożenie skanera podatności. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, na jedną lub więcej wybranych części (także na wszystkie części). Wybór oferty najkorzystniejszej nastąpi oddzielnie dla każdej części zamówienia
Interne Kennung: DZZP-344/58/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32420000 Netzausrüstung, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72263000 Software-Implementierung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej i sieciowej wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Zadanie 1 – Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej i sieciowej wraz z oprogramowaniem zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: DZZP344/58/2025 zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32420000 Netzausrüstung, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72263000 Software-Implementierung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Dostawa i wdrożenie systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów (SEOD)
Beschreibung: Zadanie 2 – Dostawa i wdrożenie systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów (SEOD) zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1B do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: DZZP344/58/2025 zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Rozbudowa Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz ucyfrowienie i indeksowanie kart informacyjnych wraz z integracją z CEZ
Beschreibung: Zadanie 3 – Rozbudowa Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz ucyfrowienie i indeksowanie kart informacyjnych wraz z integracją z CEZ zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1B do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: DZZP344/58/2025 zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Rozbudowa licencji DLP oraz dostawa i wdrożenie skanera podatności
Beschreibung: Zadanie 4 – Rozbudowa licencji DLP oraz dostawa i wdrożenie skanera podatności zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1B do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: DZZP344/58/2025 zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung