359284-2026 - Wettbewerb
Polen – Betriebssysteme – Dostawa licencji oprogramowania serwerowego dla Urzędu Regulacji Energetyki.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji oprogramowania serwerowego dla Urzędu Regulacji Energetyki.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania serwerowego dla Urząd Regulacji Energetyki. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym podziałem: Część I - Dostawa licencji oprogramowania na serwerowe systemy operacyjne (typ A), Część II - Dostawa licencji oprogramowania na serwerowe systemy operacyjne (typ B), Część III - Dostawa licencji oprogramowania do kopii zapasowych, Część IV - Dostawa licencji oprogramowania na system relacyjnych baz danych, Część V – Dostawa licencji oprogramowania na system centralnego zarządzania zasobami IT. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ pn. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy zgodnie z pkt 9.18 SWZ. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.8.2026.MMa
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48610000 Datenbanksysteme, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa licencji oprogramowania na serwerowe systemy operacyjne (typ A).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 8 szt. licencji oprogramowania na serwerowe systemy operacyjne (typ A). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w tabeli 1 w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.8.2026.MMa - część I
LosLOT-0002
TitelDostawa licencji oprogramowania na serwerowe systemy operacyjne (typ B)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 256 szt. licencji oprogramowania na serwerowe systemy operacyjne (typ B). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w tabeli 2 w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.8.2026.MMa - część II
LosLOT-0003
TitelDostawa licencji oprogramowania do kopii zapasowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 70 szt. licencji oprogramowania do kopii zapasowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w tabeli 3 w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.8.2026.MMa - część III
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
LosLOT-0004
TitelDostawa licencji oprogramowania na system relacyjnych baz danych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 48 szt. licencji oprogramowania na system relacyjnych baz danych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w tabeli 4 w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.8.2026.MMa - część IV
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
LosLOT-0005
TitelDostawa licencji oprogramowania na system centralnego zarządzania zasobami IT
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 256 szt. licencji oprogramowania na system centralnego zarządzania zasobami IT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w tabeli 5 w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungBDG.SOPiK.260.8.2026.MMa - część V
Haupteinstufung (cpv): 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket