2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur capaciteit Afstemming & Programmering geplande verkeersverstoringen
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding omvat het leveren van diensten ter ondersteuning van de programmerings- en afstemprocessen binnen Zuid-Holland Bereikbaar (ZHB) gedurende een periode van vier jaar. Het betreft de inzet van een specialistisch team dat verantwoordelijk is voor de coördinatie en regievoering van werkzaamheden van diverse infrabeheerders, vervoerders en veiligheidsregio’s in de provincie Zuid-Holland. U dient in ieder geval voldoende mensen te kunnen leveren op de volgende functies. Beschikbaarheid van deze mensen dient gegarandeerd te zijn per 1 augustus 2025. • Coördinator programmering regioregie • Procesleider programmering/regioregie • Adviseur programmering/regioregie • Coördinator projecten programmering De geraamde waarde van deze aanbesteding bedraagt €4.000.000,- exclusief BTW over de gehele contractperiode van vier (4) jaar.
Interne Kennung: 24.053
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding omvat het leveren van diensten ter ondersteuning van de programmerings- en afstemprocessen binnen Zuid-Holland Bereikbaar (ZHB) gedurende een periode van vier jaar. Het betreft de inzet van een specialistisch team dat verantwoordelijk is voor de coördinatie en regievoering van werkzaamheden van diverse infrabeheerders, vervoerders en veiligheidsregio’s in de provincie Zuid-Holland. U dient in ieder geval voldoende mensen te kunnen leveren op de volgende functies. Beschikbaarheid van deze mensen dient gegarandeerd te zijn per 1 augustus 2025. • Coördinator programmering regioregie • Procesleider programmering/regioregie • Adviseur programmering/regioregie • Coördinator projecten programmering De geraamde waarde van deze aanbesteding bedraagt €4.000.000,- exclusief BTW over de gehele contractperiode van vier (4) jaar. Deze schatting is gebaseerd op basis van een zorgvuldig opgestelde raming
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst betreft een raamovereenkomst voor een periode van vier jaar, waarin de opdrachtnemer verantwoordelijk is voor het leveren van personeel ten behoeve van de uitvoering van het programmerings- en afstemproces binnen Zuid-Holland Bereikbaar. Er wordt gekozen voor een contract met een initiële looptijd van twee jaar, met de mogelijkheid tot verlenging van twee maal één (1) jaar. De eventuele verlenging is afhankelijk van prestaties van contractpartij en behoeften van ZHB.