2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infuzní a oplachové roztoky – společné zadávání
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků infuzních a oplachových roztoků na základě Rámcových kupních smluv na dodávku léčivých přípravků, které budou uzavřeny mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatelem dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24-ti měsíců.
Interne Kennung: 545/VZOŘ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692000 Arzneimittellösungen, 33692100 Infusionslösungen
5. Los
Los: LOT-0001