2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk- en Printwerk
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het druk- en printwerk van de Opdrachtgever waaronder: Drukwerk op papier in alle gekende formaten en bedrukking van andere soorten materiaal in alle soorten en maten; Uitvoeren van printwerk in alle gekende formaten; Achtervang voor print- en drukwerk dat normaliter in eigen beheer door de gemeente Maastricht wordt uitgevoerd; Eventueel ter beschikking stellen van personeel ten behoeve van uitvoeren van print- en drukwerk op locatie van de Opdrachtgever.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0000