See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leków i płynów do infuzji
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków i płynów do infuzji
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Pakiet I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2.1. W stosunku do każdego zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2.2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym część Oferty, w ilościach określonych w załącznikach nr 2.1. – 2.21 do SWZ. 2.3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część Oferty. 2.4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości stanowiącej równowartość do 50% wartości przedmiotu zamówienia podstawowego. 2.5. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym część Oferty Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI
Beschreibung: Pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII
Beschreibung: Pakiet VII
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII
Beschreibung: Pakiet VIII
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX
Beschreibung: Pakiet IX
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X
Beschreibung: Pakiet X
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI
Beschreibung: Pakiet XI
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII
Beschreibung: Pakiet XII
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII
Beschreibung: Pakiet XIII
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet XIV
Beschreibung: Pakiet XIV
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XV
Beschreibung: Pakiet XV
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet XVI
Beschreibung: Pakiet XVI
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet XVII
Beschreibung: Pakiet XVII
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet XVIII
Beschreibung: Pakiet XVIII
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet XIX
Beschreibung: Pakiet XIX
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet XX
Beschreibung: Pakiet XX
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet XXI
Beschreibung: Pakiet XXI