2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA NARZĘDZI, ELEKTRONARZĘDZI, MATERIAŁÓW TECHNICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH ORAZ WÓZKÓW TRANSPORTOWYCH NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO, Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.
Beschreibung: - Przedmiotem zamówienia jest dostawa NARZĘDZI, ELEKTRONARZĘDZI, MATERIAŁÓW TECHNICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH ORAZ WÓZKÓW TRANSPORTOWYCH dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, wg. szczegółowego zestawienia cenowego, z podziałem na 4 oddzielne zadania. - Dostarczony towar ma być nowy, I gatunku. - Dostawy do magazynów w woj. warmińsko - mazurskim, zgodnie z wykazem odbiorców. - Szczegóły dotyczące realizacji zamówień; warunki dostaw; prawa i obowiązki Zamawiającego oraz Wykonawcy; sposób płatności, a także inne niezbędne informacje zawarto we wzorze umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: 36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug, 43800000 Werkstattausrüstung, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 34911100 Handwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1: DOSTAWA NARZĘDZI I CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi i części zamiennych, wg zestawienia cenowego stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy do magazynów wojskowych wg wykazu odbiorców - załącznik nr 2 do umowy. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne. Ilości wskazane zostały w zestawieniach cenowych. Zamawiający skorzysta z tego prawa w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na towary wskazane w zestawieniu cenowym przy jednoczesnym zapewnieniu przez dysponenta wyższego stopnia odpowiednich środków finansowych na realizację takiego zamówienia. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego jako prawo opcji. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2: DOSTAWA ELEKTRONARZĘDZI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektronarzędzi wg zestawienia cenowego stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. Dostawy do magazynów wojskowych wg wykazu odbiorców - załącznik nr 2 do umowy. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3: DOSTAWA MATERIAŁÓW TECHNICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów technicznych i elektrycznych, wg zestawienia cenowego stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. Dostawy do magazynów wojskowych wg wykazu odbiorców - załącznik nr 2 do umowy. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34312500 Dichtungen
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE NR 4: DOSTAWA wózków transportowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków transportowych wg zestawienia cenowego stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ. Dostawy do magazynów wojskowych wg wykazu odbiorców - załącznik nr 2 do umowy. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 34911100 Handwagen