2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operationele lease voertuigen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor de operationele lease van personen- en bestelwagens. Het leveren van 23 operationele lease voertuigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34136000 Lieferwagen, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus, 34144700 Nutzfahrzeuge, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Operationele lease van personen- en bestelwagens. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de raamovereenkomst is 4 jaar met de opties tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van viermaal met maximaal één jaar.