2. Verfahren
Verfahren
Titel: BEZPOŚREDNIA OCHRONA FIZYCZNA, KONWOJOWANIE WARTOŚCI PIENIĘŻNYCH, ORAZ MONITOROWANIE ALARMÓW W WYBRANYCH KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH PRZEZ ODDALONE CENTRUM MONITOROWANIA”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie, bezpośredniej stałej i doraźnej ochrony fizycznej z bronią palną, obsługi biur przepustek, usługi monitorowania alarmów, konwojowania mienia zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r o ochronie osób i mienia Dz.U.2021.1995 t.j. z dnia 2021.11.04 oraz innymi aktami wykonawczymi obowiązującymi w tym zakresie, na rzecz jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej, przez uzbrojonych, umundurowanych i kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „BEZPOŚREDNIA OCHRONA FIZYCZNA, KONWOJOWANIE WARTOŚCI PIENIĘŻNYCH, SPRZĘTU BOJOWEGO, BRONI, AMUNICJI, MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH, INNYCH ŚRODKÓW I MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH, ORAZ MONITOROWANIE ALARMÓW W WYBRANYCH KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH PRZEZ ODDALONE CENTRUM MONITOROWANIA”
Beschreibung: Zadanie nr 1 14 WOG - kompleksy wojskowe w Poznaniu i Biedrusku: a) Poznań ul. Bukowska 34; „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia oraz konwojowanie wartości pieniężnych” b) Poznań ul. 3 Pułku Lotniczego 6; ul. S. Wojtulanis-Karpińskiej 5; „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia, wsparcie Grupy Interwencyjnej zewnętrznej po uruchomieniu przycisku napadowego oraz doraźna ochrona terenu poprzez wykonywanie podjazdów i czynności kontrolnych”. c) Biedrusko ul. Poznańska 3; „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia” d) Biedrusko ul. Chludowska 9 i 36; „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia oraz wsparcie Grupy Interwencyjnej zewnętrznej po uruchomieniu przycisku napadowego”. Zadanie nr 2 CSWLąd. - kompleksy wojskowe w Poznaniu i Biedrusku: a) Poznań, ul. Wojska Polskiego 86-90 „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia oraz wsparcie Grupy Interwencyjnej zewnętrznej po uruchomieniu przycisku napadowego”. b) Biedrusko ul. Ogrodowa 2, ul. 7 Pułku Strzelców Konnych 1, oraz Poligon „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia, wsparcie Grupy Interwencyjnej zewnętrznej po uruchomieniu przycisku napadowego oraz doraźna ochrona obiektów poligonowych poprzez wykonywanie podjazdów i czynności kontrolnych po wyznaczonych trasach patrolowania”. Zadanie nr 3 CWCR OZ Poznań, WCR Poznań, WCR Nowy Tomyśl, WCR Piła, Parafia Wojskowa w Poznaniu: „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia, usługi monitorowania alarmów w kompleksach wojskowych w Poznaniu ul. Solna 21, ul. Szamarzewskiego 3, ul. Rolna 51, ul. Dąbrowskiego 252; w Pile ul. Kossaka 16; w Nowym Tomyślu ul. 3-go Stycznia 3, oraz doraźna ochrona obiektów i terenu poprzez wykonywanie podjazdów i czynności kontrolnych w Poznaniu, Al. Niepodległości 53, w Nowym Tomyślu ul. J. Piłsudskiego 37”. Zadanie nr 4 12 BOT - kompleksy wojskowe w Poznaniu i Dolaszewie: a) Poznań ul. Dojazd 30 „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia, monitorowania alarmów oraz doraźna ochrona obiektów i terenu poprzez wykonywanie podjazdów i czynności kontrolnych”. b) Dolaszewo ul. Topolowa 11 „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia oraz wsparcie Grupy Interwencyjnej zewnętrznej po uruchomieniu przycisku napadowego”. Zadanie nr 5 1RBLog. Skład w Dolaszewie ul. Topolowa 70, oraz bocznica kolejowa: „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia oraz doraźna ochrona obiektów i terenu poprzez wykonywanie podjazdów i czynności kontrolnych”. Zadanie nr 6 4RBLog. Skład w Porażynie: „Usługa stałej bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia”.
Interne Kennung: SUFO
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przewidywane opcje zamówienia 30 % zamówienia podstawowego