359399-2026 - Abschlussbekanntmachung
Polen – Brennstoffe – Zakup paliw w 2025 r.
Bekanntmachung über die Auftragsausführung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup paliw w 2025 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych na terenie całego kraju, w formie bezgotówkowej na podstawie kart paliwowych lub innych dokumentów, dla pojazdów Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku oraz dostawa hurtowa do zbiornika o pojemności 5000 litrów usytuowanego na składnicy drewna w Piszu, ul. Olsztyńska 7; 12-200 Pisz.
Vorherige Bekanntmachung230108-2025
Interne KennungEF.270.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensKomunikacja przy wykorzystywaniu wyłącznie środków komunikacji elektronicznej
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 Pzp. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa oleju napędowego do zbiornika o pojemności 5000 litrów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego przez Wykonawcę autocysterną do zbiornika Zamawiającego o pojemności 5000 litrów, znajdującego się na składnicy drewna w miejscowości Pisz, ul. Olsztyńska 7, 12-200 Pisz (woj. warmińsko-mazurskie); Olej napędowy (ON) – 150.000 litrów Dostawy dokonywane będą sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego w dniu złożenia zamówienia do godziny 14:00, jeżeli zamówienie nastąpi do godziny 8:00, a gdy zamówienie zostanie złożone po godzinie 8:00 dopuszcza się dostawę dnia następnego do godziny 12:00. Jeżeli zamówienie zostanie zgłoszone bezpośrednio przed dniem ustawowo wolnym od pracy to dostawa będzie realizowana w dniu następnym po dniu wolnym od pracy. Paliwo musi posiadać aktualny atest/świadectwo jakości przy każdej dostawie. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, wraz z przedmiotem dostawy, aktualne świadectwo jakości wystawione przez producenta, poświadczone przez siebie lub atest akredytowanego laboratorium w języku polskim. Świadectwo lub atest winno być powiązane z dowodem dostawy (wydania), poprzez umieszczenie na świadectwie/atestu numeru i daty dowodu dostawy. Brak świadectwa, jakości/atestu albo kserokopia świadectwa/atestu nieprzypisany do określonej dostawy będzie stanowić podstawę dla Zamawiającego odmowy przyjęcia przedmiotu dostawy. Na dowodzie wydania musi być podana temperatura dostarczonego paliwa. Zamawiający wymaga realizacji dostaw przez Wykonawcę auto-cysterną wyposażoną w pompę lub dystrybutor, spełniający wszelkie wymagania obowiązującego prawa, w szczególności Ustawy z dnia 11 maja 2001r. -Prawo o miarach (tj. Dz. U. 2022 r. poz. 2063) i aktów wykonawczych do ustawy w zakresie auto cystern (pojazdów do transportu paliw ciekłych). Pojazd, którym realizowane będą dostawy paliw, winien być wyposażony w legalizowane urządzenia pomiarowe mierzące ilość wlanego do zbiornika paliwa w temperaturze referencyjnej (15 st. C) i rzeczywistej.
Interne KennungCzęść 1:Dostawa oleju napędowego do zbiornika o pojemności 5000 litrów.
Menge150 000 Liter
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku gdy w okresie umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy. Dostawy będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości do 50% przedmiotu zamówienia. Podstawą określenia ilości dostawy zleconej w ramach Opcji będzie ilość paliwa określona w umowie. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy.
LosLOT-0002
TitelTankowanie paliw płynnych na podstawie kart paliwowych lub innych dokumentów dla pojazdów Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku w obrębie miasta Olecka.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w formie bezgotówkowej na podstawie kart paliwowych lub innych dokumentów dla pojazdów Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku, polegających na bezpośrednim tankowaniu do zbiorników samochodów służbowych, maszyn wielooperacyjnych lub do zbiornika na samochodzie na stacji paliw Wykonawcy. Olej napędowy (ON) – 35.000 litrów Zamawiający wymaga, aby stacja paliw była zlokalizowana w granicach administracyjnych miasta 19-400 Olecko (województwo warmińsko-mazurskie) lub poza granicą tego miasta jednak nie dalej jak 5 kilometrów. Na żądanie Zamawiającego, Wykonawca powinien przedstawić aktualny atest/świadectwo jakości tankowanego paliwa.
Interne KennungCzęść 2:Tankowanie paliw płynnych na podstawie kart paliwowych lub innych dokumentów dla pojazdów Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku w obrębie miasta Olecka.
Menge35 000 Liter