See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania do analizy i symulacji zdarzeń w przestrzeni kosmicznej wraz ze wsparciem technicznym i szkoleniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do analizy i symulacji zdarzeń w przestrzeni kosmicznej wraz ze wsparciem technicznym i szkoleniem 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 251187-2025
Interne Kennung: D/50/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa oprogramowania do analizy i symulacji zdarzeń w przestrzeni kosmicznej wyposażone w moduły, dostawa oprogramowania do obliczania orbit satelitów wraz ze wsparciem technicznym i szkoleniem ww. oprogramowań. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.