2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa farmy fotowoltaicznej na obiekcie Oczyszczalni Ścieków MIECHOWICE przy ul. Łaszczyka 1 w Bytomiu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z wszelkimi koniecznymi uzgodnieniami, pozwoleniami oraz dostawa, montaż, uruchomienie i przyłączenie do sieci instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz pompy ciepła na obiekcie Oczyszczalni Ścieków MIECHOWICE przy ul. Łaszczyka 1 w Bytomiu.
Interne Kennung: 2PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31434000 Lithiumakkumulatoren, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa farmy fotowoltaicznej na obiekcie Oczyszczalni Ścieków MIECHOWICE przy ul. Łaszczyka 1 w Bytomiu - Zadanie nr 3