359429-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektroisolatoren – IZOLÁTORY KOMPOZITNÍ ZÁVĚSNÉ VN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIZOLÁTORY KOMPOZITNÍ ZÁVĚSNÉ VN
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění Izolátorů kompozitních závěsných VN s Vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách izolátorů kompozitních závěsných VN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy.
Vorherige Bekanntmachung663969-2025
Interne KennungN006/25/V00033909
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací podmínky jsou uvedeny na profilu Zadavatele https://nen.nipez.cz/profil/DSO
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111511 Elektroisolatoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená práva Zadavatele jsou uvedena v Zadávací dokumentaci část 1 - Pokyny, článek 9.