2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební práce - Technologický polygon
Beschreibung: Jedná se o provedení následujících požadovaných stavebních prací v souladu s projektovou dokumentací: • Stavební práce, • Zemní práce, • Rekonstrukce objektů, • Vzduchotechnika, • Elektro a datová zástavba, • Zabezpečovací systémy, • A ostatní služby spojené se stavební činností. Stavební práce budou probíhat ihned po podpisu smlouvy s termín dokončení do 11 měsíců od podpisu smlouvy. Lokalita stavebních činností – Olomoucký kraj.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VTÚ/VTÚL-5680-4/2026