2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka CNC soustruhu
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka CNC soustruhu pro kovovýrobu s maximálním obráběným průměrem 370 mm a více.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka CNC soustruhu
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Smlouvy, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení Smlouvy ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení Smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít Smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v rámci tohoto zadávacího řízení za předpokladu, že splnil podmínky účasti v původním zadávacím řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele, poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně.